فروشگاه اینترنتی یک تماس تا اطلاع ثانوی سرویسی ارائه نمی دهد.
با تشکر از توجه شما

پیگیری سفارش

 

سفارش من کجاست؟

۱تماس سفارش شما را در هر نقطه از ایران به دست شما می رساند.
روش ارسال بر اساس محل تحویل سفارش و نوع کالا متفاوت می باشد. کالای شما از طریق پیک، پست و تیپاکس و باربری ممکن است ارسال گردد.

- در صورتی که کالای شما از طریق پیک ارسال شود، پیش از ارسال جهت هماهنگی با شما تماس گرفته خواهد شد.
- کالاهایی که از طریق پست ارسال شوند به وسیله کد رهگیری از سایت زیر قابل پیگیری می باشند.
رهگیری سفارش های پست پیشتاز: sherkate post http://tntsearch.post.ir

- برای رهگیری کالاهای ارسال شده از طریق تیپاکس با شماره 88210852 تماس حاصل نمایید. از آنجاییکه ارسال کالا با تیپاکس از سرعت و امنیت بالایی برخوردار است حتی المقدور ارسال سفارشات بدین وسیله صورت می پذیرد. (قابل ذکر است که در مواردی که هزینه ارسال کالا به عهده شرکت می باشد مشتری هیچ مبلغی نمی پردازد مگر اینکه آدرس اعلام شده خارج از محدوده سرویس دهی تیپاکس باشد؛ که در این صورت مشتری به نزدیکترین شعبه تیپاکس مراجعه کرده و کالا را دریافت می نماید و قبض هزینه حمل آن از شعبه تیپاکس تا درب منزل را به شرکت اعلام می نماید (از طریق فکس به شماره 88043361-021) که مبلغ اعلام شده پس از رویت قبض رسید و طی مراتب واحد مالی به مشتری عودت می گردد لذا درج شماره حساب، شماره کارت و شماره سفارش روی قبض ارسالی الزامی می باشد.) نشانی شعب تیپاکس در لینک زیر درج شده است. http://tipaxco.com/fa/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=30

- کالاهای حجیم و سنگین از طریق باربری ارسال می گردد. جهت رهگیری سفارشات ارسال شده از طریق باربری با شماره 88210852 تماس حاصل فرمایید.