فروشگاه اینترنتی یک تماس تا اطلاع ثانوی سرویسی ارائه نمی دهد.
با تشکر از توجه شما

 

 

 Regza engine یک قطعه پردازشگر پیشرفته برای پردازش تصویر است که این قطعه منحصرا در محصولات توشیبا قرار داده می شود و ساخت این کارخانه می باشد. این تکنولوژی پیشرفته در پردازش تصویر، با یک پردازش پیشرفته ، به دریافت سیگنال تصویر قدرت می بخشد و بالاترین کیفیت و وضوح تصویر را ارائه می دهد.   Regza engine

Regza engine  یک قطعه پردازشگر پیشرفته برای پردازش تصویر است که این قطعه منحصرا در محصولات توشیبا قرار داده می شود و ساخت این کارخانه می باشد.

این تکنولوژی پیشرفته در پردازش تصویر، با یک پردازش پیشرفته ، به دریافت سیگنال تصویر قدرت می بخشد و  بالاترین کیفیت و وضوح تصویر را ارائه می دهد.

Regza engine یک قطعه پردازشگر پیشرفته برای پردازش تصویر است که این قطعه منحصرا در محصولات توشیبا قرار داده می شود و ساخت این کارخانه می باشد. این تکنولوژی پیشرفته در پردازش تصویر، با یک پردازش پیشرفته ، به دریافت سیگنال تصویر قدرت می بخشد و بالاترین کیفیت و وضوح تصویر را ارائه می دهد.

 

 

 

 


 

 

     Led backlight

تکنولوژی ال ای دی، شامل نورهای پس زمینه پیشرفته ای می باشند که دائما  سطح جدیدی از وضوح تصویر را بر روی صفحه همگام و سازگار می سازند.

این تکنولوژی کنتراست و ارتعاش رنگ ها را بین روشنایی و تاریکی متعادل می سازد تا تصویری بهتر بر روی صفحه مشاهده شود.

با تکنولوژی  ال ای دی نمایش بهتر تصویر در عین حال مصرف برق پایین تر را خواهید داشت.

تکنولوژی ال ای دی، شامل نورهای پس زمینه پیشرفته ای می باشند که دائما سطح جدیدی از وضوح تصویر را بر روی صفحه همگام و سازگار می سازند. این تکنولوژی کنتراست و ارتعاش رنگ ها را بین روشنایی و تاریکی متعادل می سازد تا تصویری بهتر بر روی صفحه مشاهده شود. با تکنولوژی ال ای دی نمایش بهتر تصویر در عین حال مصرف برق پایین تر را خواهید داشت.

 

 

 


 

 

پردازش تصویر 10 بیتی، 10 بیت از داده تصویر ورودی را پردازش می کند و خروجی بیش از یک میلیون رنگ در تصویر دارد. که این پردازش 64 بار بیشتر از پردازشگر های معمولی 8 بیت و خروجی رنگ بیشتر دارد. این زیادی مقدار دیتای ورودی رنگ هایی است که شما مشاهده می کنید که دقت بیشتری دارند و این رنگ ها را بسیار صاف تر و واضح تر منتقل می کنند که در نتیجه تصاویر واقعی تر با شدت رنگ و صافی بیشتر می باشند.   10-BIT VIDEO PROCESSING

پردازش تصویر 10 بیتی، 10 بیت از داده تصویر ورودی را پردازش می کند و خروجی بیش از یک میلیون رنگ در تصویر دارد.

که این پردازش 64 بار بیشتر از پردازشگر های معمولی 8 بیت و خروجی رنگ بیشتر دارد. این زیادی مقدار دیتای ورودی رنگ هایی است که شما

مشاهده می کنید که دقت بیشتری دارند و این رنگ ها را بسیار صاف تر و واضح تر منتقل می کنند که در نتیجه تصاویر واقعی تر با شدت رنگ و صافی بیشتر می باشند.

پردازش تصویر 10 بیتی، 10 بیت از داده تصویر ورودی را پردازش می کند و خروجی بیش از یک میلیون رنگ در تصویر دارد. که این پردازش 64 بار بیشتر از پردازشگر های معمولی 8 بیت و خروجی رنگ بیشتر دارد. این زیادی مقدار دیتای ورودی رنگ هایی است که شما مشاهده می کنید که دقت بیشتری دارند و این رنگ ها را بسیار صاف تر و واضح تر منتقل می کنند که در نتیجه تصاویر واقعی تر با شدت رنگ و صافی بیشتر می باشند

 

 

 


 

 

  CONTRAST BOOSTER

در هنگام تنظیم کنتراست تصویر، رنگ های اورجینالی که در تصویر درگیر هستند با هم تنظیم و سازگار می شوند. نتیجه ی این تنظیم کنتراست در هماهنگی رنگ است

که از تاریکی یا روشنایی بیش از حد آن جلوگیری می کند. با این تقویت کننده کنتراست جدید، مجموعه ای از رنگ و روشنایی تنظیم و پردازش می شوند

و رنگ مطلوب را بدون انجام تنظیمات و بطور اتوماتیک در تصویر نشان می دهد.

در هنگام تنظیم کنتراست تصویر، رنگ های اورجینالی که در تصویر درگیر هستند با هم تنظیم و سازگار می شوند. نتیجه ی این تنظیم کنتراست در هماهنگی رنگ است که از تاریکی یا روشنایی بیش از حد آن جلوگیری می کند. با این تقویت کننده کنتراست جدید، مجموعه ای از رنگ و روشنایی تنظیم و پردازش می شوند و رنگ مطلوب را بدون انجام تنظیمات و بطور اتوماتیک در تصویر نشان می دهد.

 

 

 


 

 

  AUTO SIGNAL BOOSTER

تا وقتی سیگنال ورودی ضعیف باشد، حتی بهترین تلویزیون ها هم نمی توانند کارایی بالایی داشته باشند. تقویت کننده

سیگنال اتوماتیک که داخل تلویزیون های توشیبا قرار دارد، حساسیت فرکانس رادیویی آنتن (RF) را بهبود می بخشد. وقتی سیگنال ورودی آنتن تقویت شود تصویری واضح تر خواهید داشت.

تا وقتی سیگنال ورودی ضعیف باشد، حتی بهترین تلویزیون ها هم نمی توانند کارایی بالایی داشته باشند. تقویت کننده سیگنال اتوماتیک که داخل تلویزیون های توشیبا قرار دارد، حساسیت فرکانس رادیویی آنتن (RF) را بهبود می بخشد. وقتی سیگنال ورودی آنتن تقویت شود تصویری واضح تر خواهید داشت.

 

 

 


 

 

  AUTO CLEAN

این تکنولوژی مخصوص محصولات توشیبا برای بهبود تصاویر آنالوگ، این سیستم تنظیم وضوح پیشرفته را دارد که عملکرد سیستم AUTO SIGNAL BOOSTER  را کامل می کند.

سیستم AUTO SIGNAL BOOSTER   حساسیت سیگنال ضعیف آنتن را در مناطقی که سیگنال آنتنشان ضعیف است،

تقویت می کند و تصویر نسبت به مناطقی که سیگنال آنتن قوی تری دارند بهتر میشود. AUTO CLEAN با تنظیم وضوح اتوماتیک که نویز رنگ تصویر را در سیگنال آنتن کاهش می دهد، یک گام بیشتر بر میدارد.

این تکنولوژی مخصوص محصولات توشیبا برای بهبود تصاویر آنالوگ، این سیستم تنظیم وضوح پیشرفته را دارد که عملکرد سیستم AUTO SIGNAL BOOSTER را کامل می کند. سیستم AUTO SIGNAL BOOSTER  حساسیت سیگنال ضعیف آنتن را در مناطقی که سیگنال آنتنشان ضعیف است، تقویت می کند و تصویر نسبت به مناطقی که سیگنال آنتن قوی تری دارند بهتر میشود. AUTO CLEAN با تنظیم وضوح اتوماتیک که نویز رنگ تصویر را در سیگنال آنتن کاهش می دهد، یک گام بیشتر بر میدارد.

 

 

 


 

 

  AUTO VIEW

این یک راه حل پیشرفته توشیبا برای دستیابی به بهترین کیفیت تصویر ممکن در هر شرایطی است.

این سیستم، روشنایی اتاق را بطور خودکار با نور پس زمینه تلویزیون و پارامتر های مختلف تصویر را بر این اساس با هم هماهنگ و تنظیم میکند.

این سیستم دائما تصویر را از لحاظ روشنایی یا تاریکی پیکسل، آنالیز، و تنظیم می کند تا تصویر را به کنتراست مطلوب برساند.

این یک راه حل پیشرفته توشیبا برای دستیابی به بهترین کیفیت تصویر ممکن در هر شرایطی است. این سیستم، روشنایی اتاق را بطور خودکار با نور پس زمینه تلویزیون و پارامتر های مختلف تصویر را بر این اساس با هم هماهنگ و تنظیم میکند. این سیستم دائما تصویر را از لحاظ روشنایی یا تاریکی پیکسل، آنالیز، و تنظیم می کند تا تصویر را به کنتراست مطلوب برساند.

 

 

 


 

 

تقویت قدرت bass صدا با تقویت کننده قدرت جدید توشیبا. با این تقویت کننده، صداها در فواصل مختلف فرکانسی تولید می شوند. در نتیجه عمق فرکانس افزایش یافته و وضوح صدای bass تقویت میگردد.  Power bass booster

تقویت قدرت bass  صدا با تقویت کننده قدرت جدید توشیبا. با این تقویت کننده، صداها در فواصل مختلف فرکانسی تولید می شوند. در نتیجه عمق فرکانس افزایش یافته و وضوح صدای bass تقویت میگردد.

تقویت قدرت bass صدا با تقویت کننده قدرت جدید توشیبا. با این تقویت کننده، صداها در فواصل مختلف فرکانسی تولید می شوند. در نتیجه عمق فرکانس افزایش یافته و وضوح صدای bass تقویت میگردد.

 

 


 

 

  20W AUDIO OUTPUT

کیفیت و قدرت صدا در یک تلویزیون بسیار مهم است. چه در بعضی مدل ها این اسپیکر ها هوشمندانه، بطور توکار در داخل تلویزیون کار شده باشد

چه اسپیکر ها با قدرت 20 وات در نوار پایین تلویزیون قرار گرفته باشند.این اسپیکر ها زیبایی منحصر به فردی دارد که به قاب باریک آن زیبایی میبخشد.

کیفیت و قدرت صدا در یک تلویزیون بسیار مهم است. چه در بعضی مدل ها این اسپیکر ها هوشمندانه، بطور توکار در داخل تلویزیون کار شده باشد چه اسپیکر ها با قدرت 20 وات در نوار پایین تلویزیون قرار گرفته باشند.این اسپیکر ها زیبایی منحصر به فردی دارد که به قاب باریک آن زیبایی میبخشد.

 

 

 


 

 

  USB MOVIE

یک پخش پیشرفته از طریق پورت USB و سازگاری با 28 فرمت تصویری. ویژگی پخش فیلم از طریقUSB به شما اجازه می دهد بیشتر فیلم های موجود در بازار را با فرمت های مختلف از این طریق با حجم های پایین تر بر روی تلویزیون خود مشاهده کنید و از مجموعه فیلم های مورد علاقه تان که همگی در یک دستگاه موجود اند لذت ببرید.

به راحتی فلش درایو یا هارد اکسترنال خود را از سریق پورت ورودی USB وصل کرده و فایل خود را پخش کنید.

این ویژگی توانایی خواندن فایل های صوتی با 4 فرمت (MP3, MP4, WAVE, WMA) و

همچنین نشان دادن عکس با فرمت JPEG را دارد. با اتصال یک دستگاه USB  خاطراتی که دوستشان دارید را بر روی صفحه تلویزیون خود ببینید و لذت ببرید.

یک پخش پیشرفته از طریق پورت USB و سازگاری با 28 فرمت تصویری. ویژگی پخش فیلم از طریقUSB به شما اجازه می دهد بیشتر فیلم های موجود در بازار را با فرمت های مختلف از این طریق با حجم های پایین تر بر روی تلویزیون خود مشاهده کنید و از مجموعه فیلم های مورد علاقه تان که همگی در یک دستگاه موجود اند لذت ببرید. به راحتی فلش درایو یا هارد اکسترنال خود را از سریق پورت ورودی USB وصل کرده و فایل خود را پخش کنید.

 

 


 

 

    OPTICAL AUDIO OUT

خروجی صدای اوپتیکال  بالاترین کیفیت صدا را از طریق امواج نوری انتقال می دهد. این خروجی صدا بر خلاف کابل های صوتی معمولی، سیگنال صدای دیجیتالی را از طریق سیستم آمپیلی فایر بدون کوچکترین افت صدا، با بالاترین کیفیت انتقال می دهد.

خروجی صدای اوپتیکال بالاترین کیفیت صدا را از طریق امواج نوری انتقال می دهد. این خروجی صدا بر خلاف کابل های صوتی معمولی، سیگنال صدای دیجیتالی را از طریق سیستم آمپیلی فایر بدون کوچکترین افت صدا، با بالاترین کیفیت انتقال می دهد.

 

 


 

 

    PC INPUT

پورت ورودی PC تلویزیون شما را به یک مانتیور بزرگ برای رایانه تان تبدیل می کند. تماشای صفحه رایانه یا پخش فیلم های داخل رایانه تان بر روی یک صفحه بزرگ بسیار لذت بخش است.

پورت ورودی PC تلویزیون شما را به یک مانتیور بزرگ برای رایانه تان تبدیل می کند. تماشای صفحه رایانه یا پخش فیلم های داخل رایانه تان بر روی یک صفحه بزرگ بسیار لذت بخش است.

 

 


 

 

  HDMI (HIGH DEFINITION MULTIMEDIA INTERFACE)

تلویزیون های توشیبا دارای یک پورت HDMI هستند که شما را از سیم ها و فیش های زیادی که قبلا برای

انتقال صدا و تصویر استفاده می کردید، آسوده می سازد و تنها با یک سیم کار تمام آن ها را با کیفیت صدا و تصویر فوق العاده بیشتری انجام میدهد. با HDMI شما میتوانید از نمایش تمام دیجیتال تصویر بدون نویز صدا و کیفیت تصویر بسیار نزدیک به واقعیت لذت ببرید.

 تلویزیون های توشیبا دارای یک پورت HDMI هستند که شما را از سیم ها و فیش های زیادی که قبلا برای انتقال صدا و تصویر استفاده می کردید، آسوده می سازد و تنها با یک سیم کار تمام آن ها را با کیفیت صدا و تصویر فوق العاده بیشتری انجام میدهد. با HDMI شما میتوانید از نمایش تمام دیجیتال تصویر بدون نویز صدا و کیفیت تصویر بسیار نزدیک به واقعیت لذت ببرید.

 

 


 

 

این حالت به گیمر های حرفه ای کمک میکند تا تمام پتانسیل های خود را در انجام بازی آزاد کنند و با تماشای یک تصویر واقعی با وضوح تصویر بالا، از بازی خود لذن کامل ببرند. حالت GAME MODE روشنایی تصویر را کاهش می دهد و یک محیط مناسب را برای بازی فراهم میکند.    GAME MODE

این حالت به گیمر های حرفه ای کمک میکند تا تمام پتانسیل های خود را در انجام بازی آزاد کنند و با تماشای یک تصویر واقعی با وضوح تصویر بالا، از بازی خود لذن کامل ببرند. حالت GAME MODE روشنایی تصویر را کاهش می دهد و یک محیط مناسب را برای بازی فراهم میکند.

 

 


 

 

    NARROW BEZEL

طراحی خوب و قابل توجه یک تلویزیون در حوزه ی زیبایی، مکل کیفیت تصویر و صدای آن است.

طراحی تلویزیون های توشیبا در کشور ژاپن انجام شده و شاخصه ی این طراحی، قاب باریک 15 میلیمتری آن است که یک تصویر بدون مرز را به شما ارائه  میدهد. مدل های PX200  و PS200 باریک ترین طراحی را با 15 میلیمتر به رخ می کشد در حالی که مدل های PU200 و PB200 دارای 53 میلیمتر هستند. هرکدام از این مدل ها با طراحی زیبایشان موجب درخشش در خانه شما خواهند شد.

 

 


 

 

         NARROW BEZEL- PB200

مدل های با طراحی NARROW BEZEL شامل یک قاب براق مشکی شیک، با باریک ترین لبه به پهنای 17mm است. طراحی مینیمالیستی این تلویزیون اجازه می دهد که شما یک صفحه نمایش بزرگتر از حد معمول داشته باشید.

مدل های با طراحی NARROW BEZEL شامل یک قاب براق مشکی شیک، با باریک ترین لبه به پهنای 17mm است. طراحی مینیمالیستی این تلویزیون اجازه می دهد که شما یک صفحه نمایش بزرگتر از حد معمول داشته باشید.

 

 


 

 

      SLIM DESIGN

این بار توشیبا محصولی را طراحی کرده با حداقل باریکی، که هر میلیمتر فضای از دست رفته در تلویزیون های دیگر، اینجا اصلاح شده. تاثیر بصری قاب باریک طوری است که

شما احساس می کنید تقریبا هیچ قابی وجود ندارد و تصویری بدوون مرز خواهید داشت. این طراحی برای شما تلویزیونی می سازد که تصویر و زیبایی ملایم آن  را احساس می کنید.

این بار توشیبا محصولی را طراحی کرده با حداقل باریکی، که هر میلیمتر فضای از دست رفته در تلویزیون های دیگر، اینجا اصلاح شده. تاثیر بصری قاب باریک طوری است که شما احساس می کنید تقریبا هیچ قابی وجود ندارد و تصویری بدوون مرز خواهید داشت. این طراحی برای شما تلویزیونی می سازد که تصویر و زیبایی ملایم آن را احساس می کنید.

 

 


 

 

     FULL HD 1080p

فناوری REGZA  در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی توشیبا در تمام سایز ها باعث می شود که این تلویزیون ها حداکثر پتانسیل برای نمایش تصویر با رزولوشن HD را داشته باشند. پنل تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی  تعداد دقیقی از پیکسل (1080*1920) را نگه می دارد و پیکسل به پیکسل از محتوای 1080i / 1080p را نمایش می دهد.

فناوری REGZA در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی توشیبا در تمام سایز ها باعث می شود که این تلویزیون ها حداکثر پتانسیل برای نمایش تصویر با رزولوشن HD را داشته باشند. پنل تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی تعداد دقیقی از پیکسل (1080*1920) را نگه می دارد و پیکسل به پیکسل از محتوای 1080i / 1080p را نمایش می دهد.

 


 

 

    2D TO 3D CONVERSION

دستاورد برجسته و نوآورانه توشیبا در تکنولوژی تشخیص تصویر را ببینید. در هر زمان که بخواهید این امکان را دارید تا تصویر دو بعدی که از اینترنت، DVD، BLURAY ، گیرنده دیجیتالی و... در تلویزیون شما در حال پخش است را با یک دکمه به بیرون از قاب تلویزیون هدایت کنیدو از تصویر سه بعدی پیش رو لذت ببرید. در این سیستم تمام استاندارد های 3D برای تصویر سه بعدی ساخته شده رعایت شده است.

 


 

 

منبع:  سایت regza-asia