فروشگاه اینترنتی یک تماس تا اطلاع ثانوی سرویسی ارائه نمی دهد.
با تشکر از توجه شما

نحوه ارسال سفارشات

روند ارسال سفارشات شما در «یک تماس» به شرح ذیل می باشد:

 

ارسال های تهران: در سفارشات شهر تهران، قبل از ارسال کالا با مشتری تماس گرفته می شود و پس از هماهنگی کالاها ارسال می شوند. در صورتی که هزینه ارسال به عهده شرکت باشد همکار هیچ گونه وجهی پرداخت نمی نماید. (خاطرنشان می سازد که کالاها درب منزل تحویل میگردد و حمل در طبقات به عهده مشتری می باشد). در زمان تحویل کالا رسید شرکت به عنوان تائیدیه به مشتری داده میشود تا صحت سلامت کالا را در زمان تحویل تائید و امضا نماید. بدیهی است دریافت و تایید رسید به معنی سلامت ظاهری جعبه پلمپ و یا کالای قابل مشاهده می باشد.

 

ارسال های شهرستان: در شهرستان ها بر اساس نوع کالا و شهر مورد نظر از سه طریق تیپاکس، پست و باربری صورت می پذیرد.

تیپاکس:
ارسال کالا با تیپاکس از سرعت و امنیت بالایی برخوردار است و حتی المقدور ارسال بدین وسیله صورت می پذیرد. قابل ذکر است که در مواردی که هزینه ارسال کالا به عهده شرکت می باشد مشتری هیچ مبلغی نمی پردازد مگر اینکه آدرس اعلام شده خارج از محدوده سرویس دهی تیپاکس باشد؛ که در این صورت مشتری به نزدیکترین شعبه تیپاکس مراجعه کرده و کالا را دریافت می نماید و قبض هزینه حمل آن از شعبه تیپاکس تا درب منزل را به شرکت اعلام می نماید (از طریق فکس به شماره 88043361-021) که مبلغ اعلام شده پس از رویت قبض رسید و طی مراتب واحد مالی به مشتری عودت می گردد لذا درج شماره حساب، شماره کارت و شماره سفارش روی قبض ارسالی الزامی می باشد. نشانی شعب تیپاکس در لینک زیر درج شده است.

ورود به سایت تیپاکس

پست: در شهرهایی که تیپاکس شعبه ندارد ارسال به وسیله پست صورت می پذیرد و پست موظف است (که حتما) کالا را درب منزل تحویل نماید، هزینه پست به عهده شرکت می باشد.

 

باربری: کالاهای حجیم و سنگین از طریق باربری ارسال می گردد. قبل از ارسال کالا با مشتری تماس گرفته می شود. لذا مشتری می¬بایست کالا را از باربری دریافت نموده و هزینه بابری و همچنین حمل تا درب منزل را پرداخت نماید.در صورتی که هزینه بعهده شرکت باشد رسید قبض هزینه حمل و باربری را به همراه شماره حساب، شماره کارت و شماره سفارش به شماره 88043361 فکس نماید. مبالغ اعلام شده پس از طی مراتب در واحد مالی به حساب اعلام شده واریز می گردد.