فروشگاه اینترنتی یک تماس تا اطلاع ثانوی سرویسی ارائه نمی دهد.
با تشکر از توجه شما

استفاده از سامانه فروشگاه الكترونيكي «يك تماس» به معني توافق كامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي­باشد.

1-    خدمات و محتويات سامانه يك تماس براي استفاده شخصي و غيرتجاري مشتريان عرضه شده است. مالكيت معنوي اطلاعات موجود در آن متعلق به شركت خدمات فناوری نوآور پاسارگاد مي باشد و هر گونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني دارد. استفاده غيرتجاري از محتويات سايت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مايليد از سرويس ها و اطلاعات سايت جهت مقاصد تجاري استفاده نمايد مي­بايست از طريق [email protected] اجازه كتبي كسب نماييد.

2-    اطلاعات درج شده در خصوص كالاها از منابع معتبر خارجي ترجمه، و يا از شركت­ هاي سازنده اخذ گرديده است. يك تماس به طور مداوم محتويات خود را به روز خواهد كرد.

3-    كاربران هنگام سفارش مي­ بايست اطلاعات كامل و صحيح وارد نمايند. بديهي است مسئوليت مسائل و مشكلاتي كه در اثر نقص در اطلاعات وارد شده براي سفارش و تحويل پيش مي­ آيد بر عهده فروشگاه الكترونيكي يك تماس نمي­ باشد.

4-   کلیه کالاهای سایت درب منزل و در طبقه همکف تحویل می گردد؛ بدیهی است حمل کالا به طبقات بالاتر مستلزم هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه جداگانه می باشد.

5-    فروشگاه الكترونيكي يك تماس مسئوليتي بابت مشكلاتي كه در اثر نقص در اينترنت، مسايل مخابراتي، تجهيزات سخت افزاري و ساير موارد مشابه آن در روند پرداخت پيش آيد، نمي­ پذيرد.

6-    ساير سايت­ هايي كه براي رفاه كاربر در سامانه لينك شده­ اند مستقل بوده، و يك تماس مسئوليتي در قبال محتويات آنها ندارد.

7-    كاربر متعهد مي­ گردد از اين سايت براي رسيدن به اهدافي بر خلاف قوانين استفاده نكرده و به گونه­ اي از آن بهره­ برداري ننمايد كه منجر به آسيب رساندن به سايت گردد. همچنين كاربر مجاز به دست يافتن يا تلاش براي دست يافتن به اطلاعات يا محتوياتي كه محرمانه بوده و يا توسط پشتيبانان سايت در دسترس قرار نگرفته نيست.

8-    يك تماس به اطلاعات خصوصي كاربران احترام گذاشته و با جديدترين تكنولوژي­ هاي امنيتي از آن محافظت مي­ نمايد.

9-    ارتباط فروشگاه با كاربران فقط از طريق تلفن "88210852"  و يا [email protected]  و [email protected] و [email protected] صورت مي­ پذيرد و كاربران مي­ توانند هر زمان كه مايل بودند از طريق يكي از روش هاي ذكر شده در بخش "تماس با ما" اقدام به برقراري ارتباط با پشتيبانان سايت نموده و در اسرع وقت پاسخ خود را دريافت نمايند. بديهي است به نظراتي كه به هر شكل حاوي مسايل سياسي، مذهبي و يا توهين باشد پاسخي داده نخواهد شد.

10-    مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد.

11-     هرگونه نقص و عيب فني بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن "88210852"و يا فكس "88043361"  و يا ايميل [email protected] به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.(خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي كالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالي توسط شركت ارائه كننده گارانتي پيگيري مي­ گردد.)

12-    در صورتي كه تامين كننده و صاحب برند به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد.