1-پرداخت آنلاین:

پس از انتخاب این گزینه به صفحه پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد هدایت می شوید و مبلغ را با استفاده از اطلاعات کارت عضو شتاب و رمز اینترنتی پرداخت خود را انجام دهید.

 

 

2- پرداخت کارت به کارت

شما می توانید با تمامی کارت های عضو شتاب، مبلغ سفارش را به شماره کارت 16 رقمی    5022291900029834فروشگاه اینترنتی 1تماس  واریز نمایید.

 

 

 

3- پرداخت در محل

در صورت انتخاب این گزینه، شما هزینه سفارش را از طریق دستگاه کارت خوانی که توسط پیک 1تماس به محل مورد نظر شما می آید، پرداخت کنید.

 

 

 

 

4- پرداخت اعتباری:

تمامی اعضایی که از طریق سازمانشان، برایشان اعتباری در نظر گرفته شده می توانند با اکانت خود وارد سایت شوند و با انتخاب این گزینه، مبلغ سفارش از اعتبار تخصیص داده شده به آنها کسر می شود.

 

 

5-پرداخت امن پاسارگاد:

 پرداخت امن در پرداخت اینترنتی بسیار انعطاف‏ پذیر است. شما می‏توانید مانند یک درگاه ساده اینترنتی از آن استفاده کنید و یا این که با ثبت نام در این سامانه، از خدمات کامل آن در حوزه پرداخت اینترنتی بهره‏ مند گردید. ثبت نام در سامانه، یک صفحه کاربری به شما اختصاص خواهد داد که تمامی اطلاعات خرید های شما را از این سامانه ذخیره خواهد نمود. بنابراین شما در هر زمان به این اطلاعات دسترسی خواهید داشت، ضمن این که در صورت بروز مشکل در هر خرید، شما می‏توانید از طریق همین صفحه کاربری، مشکل را ثبت نموده و آن را از طریق ما پیگیری نمایید.