فروشگاه اینترنتی یک تماس تا اطلاع ثانوی سرویسی ارائه نمی دهد.
با تشکر از توجه شما

روش‌های پرداخت

 

1- پرداخت کارت به کارت
افرادی که امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن پاسارگاد را ندارند می توانند مبلغ سفارش خود را از طریق شماره کارت ذکر شده پرداخت نمایند. پرداخت به این روش از طریق دستگاه های خود پرداز(ATM) و یا کارت به کارت اینترنتی قابل انجام می باشد.

شماره کارت یک تماس:
شماره کارت: 5022.2919.0004.6119 بانک پاسارگاد به نام شرکت خدمات فناوری نوآور پاسارگاد شماره حساب: 263.8100.10012558.3 بانک پاسارگاد به نام شرکت خدمات فناوری نوآور پاسارگاد

در این روش می بایست شماره پیگیری و شماره ارجاع از طریق شماره تلفن 88210852 به فروشگاه اعلام شود و یا تصویر فیش پرداختی به آدرس [email protected] ایمیل گردد.

 

2-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی پرداخت امن پاسارگاد
همه کاربران یک تماس می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی پرداخت امن پاسارگاد وجه سفارش خود را پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی سفارش محسوب شده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌ شود. پرداخت اینترنتی وجه سفارش موجب تسریع در پردازش سفارش کاربران می گردد.

چگونگی پرداخت اینترنتی
همه کاربران محترم سایت یک تماس می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب اعم از کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین پرداخت کنند.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت اینترنتی به شرح ذیل می باشند:
1- شماره 16 رقمی روی کارت
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم جهت دریافت رمز دوم می توانید از طریق دستگاه های خودپرداز بانک صادرکننده کارت اقدام نمایید.
3- کد CVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
4- تاریخ انقضا تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

معرفی درگاه پرداخت امن پاسارگاد: پرداخت امن پاسارگاد، مجموعه‏ ای از خدمات و ابزار های نوین در حوزه پرداخت است. هدف گروه پرداخت امن، شناسایی نیاز های جدید حوزه پرداخت و ارائه خدمات در راستای رفع آنان می‏ باشد. به این نحو که سامانه پرداخت امن پاسارگاد با ایفای نقش داوری در فرآیند خرید و فروش اینترنتی، يک خريد (و فروش) اينترنتی مطمئن را برايتان به ارمغان می آورد. هنگامی که برای داد و ستد اینترنتی از این سامانه استفاده می کنید، با وجود این که طرف مقابل خود را نمی بینید، مطمئن خواهید بود که در صورتی که به تعهدات خود عمل کنید، به خواسته خود خواهید رسید. به این ترتیب، پرداخت امن پاسارگاد راحتی، سرعت و ساير مزايای خرید و فروش اینترنتی را با اطمینان و امنیت خرید و فروش معمولی ادغام می کند.
حمايت های سامانه پرداخت امن پاسارگاد مختص خريدار (يا فروشنده) نيست. شرکت خدمات فناوری نوآور پاسارگاد (نوپاد) به عامليت از بانک پاسارگاد به هر دو طرف معامله تضمين می دهد که در صورتی که به تعهدات خود عمل کنند، از آن ها در برابر سوء استفاده های احتمالی محافظت می شود؛ در صورتی که خريدار کالايی مطابق موارد مندرج در فاکتور فروش را در زمان مقرر دريافت نکند، کل بهاي کالا به او بازگردانده می شود. در صورتی که فروشنده نيز به دليل کوتاهی خريدار متحمل هزينه هايی شود، اين هزينه ها توسط شرکت نوپاد پوشش داده می شوند.