فروشگاه اینترنتی یک تماس تا اطلاع ثانوی سرویسی ارائه نمی دهد.
با تشکر از توجه شما

سوالات متداول

1-نحوه خريد از سايت چگونه است؟
نحوه خريد از فروشگاه الكترونيكي « ۱تماس » به اين صورت است كه ابتدا محصول مورد نظر را از سايت انتخاب نموده و در قسمت سفارش ثبت مي نماييد، همكاران ما سفارش شما را بررسي و پس از استعلام موجودي با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در خصوص نحوه پرداخت را در اختيار شما خواهند گذاشت.(به راهنمای خرید مراجعه شود )

2-نحوه پرداخت چگونه است؟

شما می توانید مبلغ خرید خود را به صورت آنلاين از طريق درگاه بانك پاسارگاد پرداخت نمایید

3-پيگيري سفارش چگونه صورت مي پذيرد؟
مشتري مي تواند از طريق تلفن "88210852" با مركز ارتباط با مشتريان سامانه تماس گرفته و خريد خود را پيگيري نمايد و يا به سايت فروشگاه الكترونيكي « ۱تماس » مراجعه و در قسمت حساب كاربري وضعيت خريد خود را مشاهده نمايد

4-چگونه مي توانم براي خريد يك محصول مشاوره بگيرم؟
شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات در مورد نحوه استفاده از كالاي خريداري شده و يا مقايسه كالاهاي مشابه با تماس از طريق تلفن "88210852" از مشاوره همكاران ما در فروشگاه الكترونيكي « ۱تماس » بهره مند شويد.

5-در مورد گارانتي، خرابي و استرداد محصول و وجه چگونه عمل مي شود؟
مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد.
براي كالاهاي فاقد گارانتي، هرگونه نقص و عيب فني بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن ارتباط با مشتريان"88210852"، فكس "88043361" و يا ايميل [email protected] به فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.(خاطرنشان مي سازد كالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالي توسط شركت ارائه كننده گارانتي پيگيري مي گردد.) پس از تأیید عودت کالا به ۱تماس ، هزینه کالا ظرف مدت 3 روز کاری مسترد می گردد.

6-آيا قيمت هاي سايت تغيير مي كند؟
قيمت محصولات به صورت روزانه در سايت به روز مي شود

7-پس از ثبت سفارش چه مدت طول مي كشد تا كالا به دست من برسد؟
اين مدت بستگي به كالاي خريداري شده و همچنين شهر محل سكونت خريدار دارد ولي عموماً كالاهاي « ۱تماس » حداکثر تا 3 روز كاري در تهران و 5 روز کاری در سایر شهرها تحویل سفارش دهنده خواهند شد(در مورد کالاهای خاص به قسمت توضيحات مربوط به كالاي مورد نظر مراجعه شود)

8-آيا كالاهاي ارسالي بيمه هستند؟
بله كالاهايي كه از طريق پست ارسال شوند تا لحظه تحويل به مشتري بيمه مي باشند

9-هزينه هاي حمل و نقل برعهده چه كسي است و چگونه محاسبه مي شود؟
بر اساس كالاهاي مختلف متفاوت است. هزینه ارسال بر اساس وزن، اندازه و شهر مورد نظر محاسبه خواهد شد. .

10-آيا در ارسال سفارشات به شهرستان ها به جز پست و تيپاكس از باربري هم استفاده مي شود؟
در مورد برخي از كالاها كه حجم و وزن زيادي دارند در صورتي كه تيپاكس در آن شهر شعبه نداشته باشد از باربري استفاده مي شود و مشتري مي تواند در شهر مقصد سفارش خود را از باربري تحويل بگيرد

11-شماره حساب هاي فروشگاه چيست؟

شماره حساب: 263.8100.10012558.3

شماره کارت:5022.2919.0004.6119

به نام شرکت خدمات فناوری نوآور پاسارگاد

 

12-مهلت تست چيست؟

هرگونه نقص و عيب فني بايد در مهلت تست - كه مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل مي باشد- از طريق تلفن 88210852 و يا فكس 88043361 و يا ايميل [email protected] به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.(خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي كالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالي توسط شركت ارائه كننده گارانتي پيگيري مي-گردد.)

13-در صورت وجود نقص و يا معيوب بودن محصول دريافتي چه بايد كرد؟
اگر كالاي شما داري گارانتي مي باشد از شركت ضمانت كننده پيگيري نماييد اما در صورتيكه كالاي شما فاقد گارانتي است تا 48 ساعت پس از دريافت سفارش مي-بايست از طريق تلفن "88210852" و يا فكس "88043361" و يا ايميل [email protected] مراتب را به همكاران ما در فروشگاه الكترونيكي ۱تماس اطلاع داده تا مشكل شما بررسي و در صورت اثبات، تعمير يا تعويض گردد. بديهي است پس از اين زمان هيچ مسئوليتي بر عهده فروشگاه « ۱تماس » نمي باشد.

14-اعتبار قيمت اعلام شده پس از ثبت سفارش به مشتري چقدر است؟
24 ساعت پس از ثبت سفارش

15-ساعت كاري فروشگاه را اعلام كنيد؟

شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17
پنجشنبه 9 تا 14

16-آدرس هاي ايميل فروشگاه را اعلام كنيد؟
واحد فروش [email protected]
مديريت [email protected]
پشتيباني [email protected]

17-آيا مي توانم كالايي كه روي سايت شما نيست سفارش دهم؟
در صورتي كه كالاي مورد نظر خود را درفروشگاه نيافتيد با شماره "88210852" تماس بگيريد همكاران ما در « ۱تماس » سفارش شما را بررسي و در صورت امكان محصول مورد نظر را براي شما تهيه خواهند نمود.

18-چطور مي توانم سوابق خريدم را ببينم؟
مي توانيد با وارد كردن شناسه كاربري و رمز عبور و وارد شدن به قسمت "حساب من" تاريخچه سفارشات، نشاني ها، تلفن و ... را مشاهده و در صورت نياز اطلاعات تماس و يا ارسال خود را تغيير دهيد.

19-چگونه مي توان از نتايج جشنواره ها و اسامي برندگان مطلع شد؟
جهت آگاهي از اسامي برندگان قرعه كشي ماهانه به وب سايت فروشگاه الكترونيكي « ۱تماس » مراجعه نماييد. ضمناً از طريق تلفن و ايميل هم به برندگان اطلاع داده خواهد شد.

20-اگر در حين پرداخت آنلاين دراثر قطع اينترنت و يا ايرادات فني پول از حساب كسر گردد اما به حساب فروشگاه واريز نشود چگونه بايد آنرا پيگيري نمود؟
در اين صورت اگر تا 24 ساعت بعد پول به حساب شما برنگشت مي بايست از بانك صادركننده كارت پيگيري شود.

21-آيا از اطلاعات شخصي من محافظت مي شود؟
اين اطلاعات فقط جهت خريد و ارسال سفارش شما استفاده مي گردد و با جديدترين تكنولوژي هاي امنيتي از آن محافظت مي شود.

22-در صورتی که هنگام ورود به وب سایت پیغام "گذرواژه یا نام کاربری نامعتبر است" مشاهده شد، از چه طریق مشکل را برطرف نمایم؟

برای این منظور ابتدا از یک مرورگر دیگر استفاده نمایید. در صورت عدم رفع مشکل، از رایانه دیگری وارد وب سایت فروشگاه الکترونیکی « ۱تماس » شوید. در نهایت، اگر مشکل همچنان برقرار بود با تماس به همکاران ما از طریق شماره 88210852 مشکل خود را در میان بگذارید

23-آیا امکان تغییر نام کاربری را در وب سایت فروشگاه الکترونیکی « ۱تماس » دارم؟

امکان تغییر نام کاربری از طریق حساب من وجود دارد. در صورت تغییر نام کاربری به یک ایمیل معتبر، امکان ارسال فاکتورها و دیگر ایمیل های ارسالی از فروشگاه الکترونیکی « ۱تماس » میسر خواهد شد.

24-آیا امکان پیشنهاد کالا و یا برند جدیدی را به فروشگاه الکترونیکی « ۱تماس » دارم؟

شما می توانید برندهای مورد علاقه خود را که تمایل دارید به فروشگاه الکترونیکی « ۱تماس » افزوده شوند از طریق شماره 88210852-021و یا ایمیل [email protected] پیشنهاد نمایید.