فروشگاه اینترنتی یک تماس تا اطلاع ثانوی سرویسی ارائه نمی دهد.
با تشکر از توجه شما

1- حمل و نقل و تحویل 

وضعیت سفارش ارسال شده:

مشتريان گرانقدر مي توانند از طريق تلفن "89518" با مركز ارتباط با مشتريان سامانه تماس گرفته و خريد خود را پيگيري نمايند و يا به سايت فروشگاه الكترونيكي یک تماس مراجعه و در قسمت حساب كاربري وضعيت خريد خود را مشاهده نمايند.

هزینه های ارسال:

بر اساس كالاهاي مختلف متفاوت است. برخي از كالاها رايگان و مابقي بر اساس وزن، اندازه و شهر مورد نظر محاسبه خواهد شد. (براي دريافت اطلاعات دقيق­تر به قسمت توضيحات سفارش مراجعه نماييد.)

نحوه ارسال:

اکثر سفارشات با پست و تیپاکس ارسال می گردد. اما در مورد برخي از كالاها مثل یخچال كه حجم و وزن زيادي دارند و هزینه پستی بالایی دارند با تیپاکس، و در صورتي كه تيپاكس در آن شهر شعبه نداشته باشد با استفاده از باربري فرستاده مي­شود که مشتري مي­تواند در شهر مقصد سفارش خود را از باربري تحويل بگيرد.

مدت زمان تحویل کالا:

اين مدت بستگي به كالاي خريداري شده و همچنين شهر محل سكونت خريدار دارد ولي عموما كالاهاي یک تماس  فروشگاه طي يك روز كاري ارسال مي­شود(براي كسب اطلاعات دقيق در مورد هر كالا به توضيحات مربوط به كالاي مورد نظر مراجعه شود)

 

2- خدمات پس از فروش و تعویض 

مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است.

تذکر: عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، بدین معنی است که گارانتي براي آن كالا وجود ندارد. براي اينگونه كالاها 48 ساعت مهلت تست در نظر گرفته شده است.

مهلت تست:  

هرگونه نقص و عيب فني بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن "89518" و يا فكس "88525999" و يا ايميل [email protected] به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ مسئوليتي بر عهده يك تماس نمي­باشد.

 

3- سفارشات 

شما مشتری عزیز می توانید با استفاده از منوی «حساب من» سفارشات خود را مشاهده و اطلاعات موجود را ویرایش نمایید.

 

4- نحوه پرداخت و جوایز 

قیمت کالاهای موجود در سایت دائماً به روز می گردد و مشتریان گرامی می توانند از طریق اعتبار اختصاص یایفته ، درگاه بانک پاسارگاد و یا پرداخت امن پاسارگاد و مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند. هر ماه به عزیزانی که مبلغ خرید خود را به صورت آنلاین پرداخت نموده باشند ، طی قرعه کشی جوایز ارزشمندی اهدا خواهد شد .

 فروشگاه الکترونیکی  «یک تماس » برای رفاه مشتریان و همکاران گرانقدر ، به مناسبت های مختلف فروش های ویژه ای را برنامه ریزی نموده است .