فروشگاه اینترنتی یک تماس تا اطلاع ثانوی سرویسی ارائه نمی دهد.
با تشکر از توجه شما

فروشگاه الکترونیکی 1‌تماس با اخذ نمایندگی از برندهای معتبر اقدام به فروش الکترونیکی کالاهای نام ‌آشنا در فضای مجازی نموده است. با توجه به اینکه مهمترین دغدغه خریداران اینترنتی عدم اطمینان در فضای مجازی است این فروشگاه با تامین کالاها از نمایندگی‌های رسمی و معتبر و همچنین با استفاده از درگاه پرداخت امن پاسارگاد، به این نیاز خریداران پاسخ داده و خریدی مطمئن، امن و سریع را برای کاربران خود فراهم نموده است.
در 1تماس امکان راه اندازی فروشگاه اختصاصی برای هر برند وجود دارد. همچنین فروشگاه‌های ویژه‌ای در 1تماس راه‌اندازی گردیده که نیاز کاربران مختلف را پاسخگو باشد. برخی از این فروشگاه‌ها به شرح ذیل می باشند:

فروشگاه مجازی نیلپر(nilper.1tamas.com):

با توجه به علاقه کاربران به کالاهای تولید شده در کارخانجات مدرن نیلپر، فروشگاه 1تماس به عنوان نمایندگی اینترنتی این شرکت اقدام به راه‌اندازی فروشگاه ویژه محصولات این برند نموده است.

فروشگاه مجازی همکاران بانک پاسارگاد(pasargad.1tamas.com):

این فروشگاه ویژه پرسنل بانک پاسارگاد راه اندازی گردیده است. این عزیزان می توانند تا سقف مشخص به صورت اعتباری از این فروشگاه خرید نموده و بازپرداخت اقساطی داشته باشند.

فروشگاه مجازی همکاران فناپ(fanap.1tamas.com):

این فروشگاه ویژه پرسنل شرکت فناپ طراحی شده تا این عزیزان نیز بتوانند تا سقف مشخص به صورت اعتباری از این فروشگاه خرید نموده و بازپرداخت اقساطی داشته باشند.

جهت تماس با واحدهای مختلف فروشگاه الکترونیکی یک تماس با شماره تلفن 88210852 021 تماس بگیرید و سپس داخلی مورد نظر را وارد کنید.
نمابر فروشگاه الکترونیکی یک تماس: 88210852 021 داخلی 9
پست الکترونیکی: [email protected]